Yapı sektöründe güven her şeydir...

1986 yılından bu yana tam 30 yıldır inşat sektörünün birçok alanında faaliyet gösteren SOYDAŞ & ÜREDEN inşaat, yapmış olduğu yatırımları ile hem projelendirme hem de üretim aşamalarında tecrübe ve teknolojiyi birbirinden ayırmadan çağdaş, güvenli ve yatırım değeri yüksek projelere imza atmaya devam ediyor. Siz değerli ev sahiplerine, yaşamları boyunca mutlu olacağı ve hak ettiği standartları karşılayan projeler hazırlıyor.

Kalite bizim için standarttan öte yaşam biçimdir. Deprem yönetmeliğine uygunluk birinci kuraldır. Gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde sektörünün lider firmaları ile çalışıyoruz.
Dürüstlüğümüz ve saygınlığımız sayesinde kamu ve finans kurumları ile sağlam bir güven oluşturmaya devam ediyoruz. Verdiğimiz tüm sözleri zamanında yerine getiriyoruz. Sizi, en az sizin kadar düşünerek taahhütlerimizi eksiksiz sonuçlandırıyoruz.

Hayata geçirdiğimiz projelerdeki nezih aile ortamının korunmasına gayret gösteriyoruz. Tüm projelerde, sıcak komşuluk ilişkilerini yıllarca devam ettirecek köprüleri kuruyoruz.